Akční nabídky

Ochrana palivového systému


V palivové soustavě automobilů a dalších strojů na naftový pohon se běžně používají papírové palivové filtry, které čistí palivo z nádrže od pevných nečistot a usazenin.

Takové filtry bohužel nezachytí kovové piliny, které uvnitř soustavy vznikají. Miniaturní kovové částice se tak dostanou do vstřikovačů, které nenávratně poškodí.

Ty přestanou dávkovat dostatečné množství paliva a automobil přestane být pojízdný.

Následky jsou fatální – náklady na opravu šplhají do 150 000 Kč. Přesto se stejná závada může po několika tisících kilometrů opakovat.

Autoservis KV ve spolupráci SAVI servis s.r.o. a T&W Service s.r.o. nabízí řešení v podobě magnetického lapače kovových částic MPM Catcher.

Díky magnetu z neodymu dokáže veškeré špony z paliva včetně těch mikroskopických zachytit, a uchránit tak palivový systém před nenávratným poškozením.

MPM Catcher se skládá z vnějšího pláště, lapače a magnetu z neodymu. Lapač ve svém vnitřním plášti ukrývá šnekovou spirálu, v jejímž středu se nachází úložiště s magnetem a záchytné kapsy na kovové špony. Šneková spirála má na svém povrchu zdrsnělé vroubkování.

Pro objednání a další informace nás kontaktujte!


1/13

© 2017 Autoservis KV s.r.o.

  • w-facebook
  • Google+ - Grey Circle

AUTOSERVIS KV s.r.o.

Fričova 172/29
360 04 Karlovy Vary

​​Tel: +420 353 228 118
Gsm: +420 739 560 236